Engelina Pattiasina stelt zich kandidaat voor de gouverneursverkiezingen in 2018. In de media en in een filmpje presenteert de Molukse politica zich nadrukkelijk als voorvechter van ‘Moluks erfgoed’.
Engelina Pattiasina is zeer gewenst als gouverneur van de provincie Maluku. De afgelopen week ging er ook een persbericht rond bij de Indonesische media afkomstig van Pattiasina’s woordvoerder. Die kondigde aan dat de campagne snel officieel van start gaat.
In de armen van Nusa Ina “Dalam Pelukan Nusa Ina”
Pattiasina is directrice van de Archipelogo Solidarity Foundation. Verschillende Molukse kiezers noemen haar de beste kandidaat en dat is ook één van de redenen dat ze zich nu officieel heeft aangemeld. “Als het volk het wil’, aldus Pattiasina.