Het Mission Prison Team 2019 onder leiding van de bekende pastor Wilfred Kols vertrok op 15 november tot 29 november naar Indonesië. Op Ambon, Jakarta en Bali bezochten ze gevangenen en spraken ze tijdens kerkdiensten.
Het werk dat ze mogen doen is heel erg kostbaar. Zo staat er een artikel in de Molukse krant Siwa Lima in Ambon over Wilfred Kols en zijn missie.
Een exclusieve artikel over Wilfred Kols; zijn lezingen en het uitdelen van sport attributen en 1510 pakketten aan de gevangenen op Ambon, Bali en Jakarta. Trainingen geven aan de werkers in de penitentiaire inrichtingen. En het bezoeken van de getroffen gebieden van de aardbevingen op de Molukken. Kunt u lezen in de nieuwjaarseditie van onze Tifa Magazine krant die deze maand uitkomt. Dus houdt Tifa Magazine online in de gaten.
“Jouw inzet kan klein zijn maar kan grote invloed hebben”
Wilfred Kols