An independent Moluccan magazine and entertainment platform, that organizes multiple events and music releases.

TIFA Magazine

An independent Moluccan news and entertainment platform, that organizes multiple events and music releases.

Hoe een Molukse jongeman Nederland verruilde voor IJsland

Een super leuk interview met Leroy Souhuwat (30) die oorspronkelijk uit Culemborg komt en lange tijd in Utrecht heeft gewoond. Hij leeft en werkt nu in IJsland waar hij zich thuis voelt.

“Er hangt een heerlijke vibe. Het maakt hier niemand uit hoe je eruit ziet, of je nu drie kleuren haar, of een mohawk hebt. Iedereen doet hier zijn eigen ding en niemand veroordeelt elkaar.”

Binnen de Molukse gemeenschap is hij misschien nog bekend door zijn rol in de telefilm Wijster. Ook was hij betrokken als gitarist bij de oprichting van de band Oceanikz.

Lees nu zijn verhaal in het Utrechtse online magazine in de buurt.

Foto: Facebook

Official Merchandise – Visit Ambon 2020
Bij Moluccan Islands!

‘AMBON FEST WEEK’
17 – 24 OCTOBER 2020
Pattimura Park – Lapangan Merdeka

VISITAMBON2020.COM

Total
0
Shares
Related Posts