An independent Moluccan news and entertainment platform, that organizes multiple events and music releases.

TIFA Magazine

An independent Moluccan news and entertainment platform, that organizes multiple events and music releases.

Jos Luhukay nieuwe trainer VVV

Jos Luhukay is de nieuwe trainer van VVV-Venlo zijn oude voetbalclub. Ondanks dat hij al 21 jaar actief is als coach, heeft hij nog nooit in Nederland gewerkt. Luhukay werkte in Duitsland onder meer bij Borussia Mönchengladbach, FC Augsburg, Hertha BSC, VfB Stuttgart en FC. St. Pauli. Ook was hij coach van het Engelse Sheffield Wednesday.

Zijn bijnaam is de ‘Promotiespecialist’ omdat hij bekend staat als meester in het promoveren. De laatste zeven competitieduels van VVV-Venlo werden verloren. De club staat nu één punt van de degradatie vandaan.

De Molukse coach en oud-voetballer moet de Venlose club dit seizoen in de eredivisie houden, nadat Hans de Koning is ontslagen. Het contract van de 57-jarige ervaren trainer is getekend tot het eind van het seizoen, met een mogelijke verlenging van een jaar.

“Ik heb VVV altijd in mijn achterhoofd gehouden. Dat tijdstip kwam nu wat eerder dan gedacht”, zei Lukuhay.

BEKIJK RINDU TANAH AIR, OPGEDRAGEN AAN 70 JAAR MOLUKKERS IN NEDERLAND KLIK HIER!

Total
0
Shares
Related Posts