An independent Moluccan magazine and entertainment platform, that organizes multiple events and music releases.

TIFA Magazine

An independent Moluccan news and entertainment platform, that organizes multiple events and music releases.

Overlast op Molukken door zware regenval

Zware regenval heeft op verschillende plaatsen in de Molukken voor overlast gezorgd. Overstromingen, grondverschuivingen en omgevallen bomen hebben veel schade aangericht aan infrastructuur. Daarbij zijn ook huizen verwoest. Dat melden verschillende Molukse media.

De zware regens hebben in o.a. delen van Ambon en West Seram voor veel problemen gezorgd. Naast huizen zijn ook gebouwen en bruggen beschadigd. Inwoners wordt aangeraden zich naar hoger gelegen terrein te verplaatsen als de situatie erger wordt.

Het meteorologisch station op Ambon heeft vorige week ook al gewaarschuwd voor harde wind op zee die hoge golven kunnen veroorzaken. Elk jaar komen in de maanden mei tot en met augustus op de Molukken veel mensen in de problemen door moessonregens.

Bronnen: Siwalima News, Tribune Maluku, Radio DMS, Berita Beta

Total
0
Shares
Related Posts
Lees verder

Pesona Aru 2018

Pesona Aru op het Molukse eiland Aru is een verrassend festival deze maand. Vol cultuur, muziek en lekker…